загрузка...

Відеокамери для гаража

Дата: 11.06.2018

Якщо ви живете в місті, або за його межами і у вас є автомобіль, який залишається в гаражі, то можливо ви думали про те, щоб підвищити безпеку для вашого авто. Це дуже хороша ідея, так як краще заздалегідь убезпечити ваше майно. Який би надійний замок не був, його легко можна відкрити, і для злодюжок це не проблема. Для спостереження за гаражем цілком достатньо однієї-двох камер, це не обійдеться дорого для вас, але допоможе запобігти непотрібні ситуації. Камеру спостереження можна встановити всередині гаража, або зовні. Ви зможете в будь-який час подивитися, що відбувається на території біля гаража, або з автомобілем. Вся інформація зберігається на спеціальних носіях.

Сучасні IP відеокамери дадуть вам можливість спостерігати за вашим автомобілем з будь-якої точки світу. Це дуже зручна система віддаленого доступу. І так як камери оснащені датчиками руху, то ви дізнаєтеся, коли хтось підійде до вашого гаража. Ви зможете побачити, що це за людина, і що вона там робить. Якщо ви встановите камери з мікрофоном, то ви зможете чути звук і передавати повідомлення за допомогою мікрофона в камері. Таким чином, порушник зрозуміє, що за ним спостерігають і його дії записуються, і швидше за все, піде. При цьому вам не потрібно постійно дивитися в монітор, або мобільний телефон, програма сповістить вас про те, що біля гаража хтось є. Або ж ви зможете підключити ваші камери спостереження до служби безпеки, і при необхідності група швидкого реагування, виїде до вас на об’єкт. З такою потужною системою охорони, безпеку вашого автомобіля гарантована. Це дуже зручно, якщо ви постійно перебуваєте в роз’їздах. Зазвичай злодії дуже добре обізнані про те, коли і скільки відсутній господар. Ну а якщо це ще й заміський будинок, то для злодія це відмінна обстановка.

Можливо, ви залишаєте автомобіль під будинком на ніч і хочете доглядати за ним. Тут можна вибрати IP камеру з інфра червоною підсвіткою. Ви зможете отримувати чітку картинку, і всі події будуть записуватися. Камери дуже якісно знімають, і ви зможете розгледіти обличчя людини. Так само ви можете встановити тривожну кнопку у себе вдома, і як тільки ви бачите що з вашою машиною щось відбувається, ви використовуєте кнопку і на Вашу електронну адресу протягом 5 хвилин прибуває група охорони. Ви зможете бути спокійні щодо вашого цінного майна. Так як заздалегідь подбали про надійну систему безпеки для вашого автомобіля.
 


Идет проверка данных